Remote Ruby on Rails Developer
@ Vlog

Posted: Feb 26
Location: Polska / zdalnie

Zadania:

  • Tworzenie backendu dla rozwiązań technologicznych z obszaru agrobiznesu
  • Praca w technologiach: Ruby, Ruby on Rails, Docker, Kubernetes, PostgreSQL, Redis, DynamoDB, Amazon Web Services
  • Praca w 100% zdalna w międzynarodowym zespole w metodyce Scrum
  • Testowanie aplikacji
  • Code review

Wymagania:

  • Przynajmniej 3-letnie doświadczenie w programowaniu w Ruby on Rails
  • Znajomość Ruby2, Rails4 oraz PostgreSQL
  • Znajomość angielskiego umożliwiająca sprawną pracę w zespole międzynarodowym
  • Mile widziane wyższe wykształcenie (informatyczne lub pokrewne) oraz doświadczenie z technologiami GIS

Oferujemy:

  • Satysfakcjonującą pracę nad innowacjami o pozytywnym wpływie na środowisko i gospodarkę (m.in. drony i technologia satelitarna)
  • Stabilny, długoterminowy kontrakt
  • Pracę całkowicie zdalną z elastycznymi godzinami
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Coroczne spotkania - warsztaty zespołu w jednym z krajów w Europie
  • Współpracę z fantastycznym zespołem oraz wzorowego przełożonego, który dostrzeże twój potencjał
  • 5 tygodni płatnego urlopu
  • Premie projektowe
  • Kontrakt B2B

* Please reference that you found the job on Remojobs.com

Tags: ruby ruby on rails vlogit docker kubernetes dynamodb aws praca zdalna remote work postgresql redis poland europe developer databases

10 000 - 15 000 PLN
+ VAT per month