Remote Python Developer
@ Booksy

Posted: Mar 27
Location: Zdalnie / Remote

Booksy to polski startup założony w 2015 r., oferujący platformę do rezerwacji wizyt online oraz system do zarządzania biznesem w branży usługowej. Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się polskich firm i światowym liderem branży beauty. Działamy globalnie i mamy ambitne cele!

Booksy to dynamiczne środowisko pracy i duże możliwości rozwoju zawodowego dla osób z różnymi umiejętnościami - od specjalistów IT, przez marketingowców, po handlowców i specjalistów ds. obsługi klienta. Niezależnie od tego na jakim stanowisku pracujesz w Booksy, każdego dnia masz realny wpływ na produkt, który oferujemy naszym klientom!

Aktualnie do naszego zespołu technicznego poszukujemy Python Developera, dla którego ważny jest rozwój i świetna atmosfera w pracy oraz możliwość tworzenia produktu, który w realny sposób ułatwia życie swoim użytkownikom.

Twój zakres obowiązków:

  • Tworzenie i dostarczanie oprogramowania, utrzymanie i rozwój aplikacji.
  • Udział w procesie analizy nowych funkcjonalności.
  • Udział w pracach zespołu programistów przy rozwoju aplikacji w tym udział w testach.
  • Udział w Code Review.
  • Odpowiedzialność za jakość i stabilność dostarczanego produktu.
  • Wykonywanie prac wdrożeniowych.

Technologie, których używamy:

  • Python,
  • Django,
  • Elasticsearch,
  • Django Rest Framework,
  • Celery,
  • SQL (Postgres),
  • REST API.

Nasze wymagania:

  • Masz min. 3 lata komercyjnego doświadczenia pracy w języku Python.
  • Masz kilkuletnie doświadczenie w programowaniu aplikacji webowych.
  • Znasz dobre praktyki tworzenia oprogramowania.
  • Znasz PostgreSQL oraz masz doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych.
  • Pracujesz na frameworku Django.
  • Projektujesz REST API.
  • Znasz język angielski na poziomie min. B1/B2.
  • Nie boisz się doprecyzować wymagań i umiesz zasugerować ciekawe rozwiązania.

Co oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 11 000 - 17 500 PLN netto + VAT // 9 000 - 14 500 PLN brutto (UoP) - adekwatne do Twojego doświadczenia oraz umiejętności.
  • Rodzaj umowy dopasowany do Twoich potrzeb oraz elastyczne godziny pracy.
  • Możliwość pracy zdalnej lub w jednym z naszych dog-friendly biur (Warszawa, Bielsko-Biała).
  • Przyjazne i wspierające środowisko pracy 🥳
  • Realny wpływ na kształt aplikacji używanych przez kilka milionów użytkowników.
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku - mamy zespoły w 6 krajach, w tym w USA, Brazylii oraz UK!
  • Benefity: prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie karty multisport, PetHelp dla Twojego zwierzaka, bezpłatne zajęcia online z języka angielskiego, platformę kafeteryjną i wiele, wiele innych :)

Brzmi interesująco? Aplikuj!

* Please reference that you found the job on Remojobs.com

Tags: booksy python django postgresql elasticsearch celery sql rest api api git warszawa warsaw bielsko-biała booking code review poland europe startup

11 000 - 17 500 PLN
+ VAT per month