Remote Social Media Manager
@ Frogriot

Posted: Mar 19
Location: Poland, remote

Szukamy kogoś kto zna i rozumie świat social mediów a także zna specyfikę codziennej pracy z klientem. Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za bieżącą obsługę klientów w social media, nadzór nad przebiegiem i realizacją projektów.

Obowiązki:

  • tworzenie ciekawego i angażującego contentu
  • raportowanie wykonanych prac
  • planowanie przyszłych prac
  • praca bezpośrednio z klientem
  • umiejętność pracy w zespole

Co oferujemy:

  • elastyczny czas pracy
  • luźną atmosferę sprzyjającą rozwojowi i postępom
  • pracę z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi webowych (Slack, Jira, Bitbucket, BrowserStack, UxPin itd.)

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (minimum rok)
  • znajomość zasad reklamy na serwisach społecznościowych
  • doświadczenie w bezpośredniej pracy z klientem
  • wiedza z zakresu marketingu internetowego
  • umiejętności prezentacyjne
  • samodzielność, otwartość i komunikatywność

* Please reference that you found the job on Remojobs.com

Tags: frogriot marketing social media facebook instagram content google ads facebook ads manager

4 000 - 7 000 PLN
+ VAT per month