Remote .Net Developer
@ ITHOUSE

Posted: Sep 23
Location: Poland

Poszukujemy .Net Developera, który dołączy do nowo powstającego zespołu programistów dla klienta z Wielkiej Brytanii. Projekt dotyczy najnowocześniejszych i najbardziej skutecznych rozwiązań z branży logistycznej w zakresie systemów geolokalizacji, zarządzania flotą i czasem dostaw. Twoją rolą będzie tworzenie i rozwijanie aplikacji dla użytkowników na rynku międzynarodowym w metodyce scrum.

Szukamy Ciebie jeśli:

  • Masz minimum 2 letnim doświadczeniem w pracy z platformą .Net i językiem C#
  • Posiadasz wiedzę w zakresie systemów rozproszonych
  • Masz doświadczenie w migracji danych do AWS czy Azure
  • Znasz Kubernetes
  • Znasz język angielski w mowie i piśmie na poziomie B2/C1

Twoje zadania:

  • Migracja oprogramowania do architektury mikroserwisów w pierwszej fazie projektu
  • Tworzenie oprogramowania i budowanie aplikacji  z użyciem .NET
  • Rozwijanie aplikacji i implementacja nowych rozwiązań
  • Ścisła współpraca z zespołem developerów, projekt managerem w Polsce i w Wielkiej Brytanii

Co możemy Ci zaproponować?

  • Praca nad nowo powstającymi produktami
  • Praca w organizacji, która dba o pracowników i docenia indywidualność
  • Dużą samodzielność i swobodę w działaniu
  • Program wdrożeniowo - szkoleniowy
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej
  • Brak oficjalnego dress code’u
  • Praca w zgranym zespole pasjonatów IT
  • Prywatną opiekę medyczną

* Please reference that you found the job on Remojobs.com

Tags: .net ithouse developer microsoft c# aws azure kubernetes poland europe

16 000 - 21 000 PLN
+ VAT per month