Remote Python Developer
@ DorwijNerda

Posted: Jul 08
Location: Poland

Masz dziś szansę dołączyć do zespołu profesjonalistów, doskonale zdających sobie sprawę z tego, że skuteczne, cyfrowe zarządzanie talentami ma w dzisiejszym świecie kluczowe znaczenie. Praca przy platformie Talent Intelligence & Marketplace, która zmienia sposób, w jaki organizacje na całym świecie analizują, zarządzają i pozyskują talenty technologiczne, pozwoli Ci zdobyć niesamowite doświadczenie merytoryczne, jak i dostaniesz sporą dawkę wartości dodanej w postaci pracy w seniorskich zespołach o nieskończonych horyzontach myślowych.

Praca zdalna

Wynagrodzenie: 12-20k netto B2B

Jakie będą Twoje zadania?

  • Dbałość o rozwój usług back-endowych dla klientów internetowych i mobilnych,
  • Będziesz zajmować się nie tylko programowaniem, ale również projektowaniem, infrastrukturą, czy kontaktem z klientem. Chcemy, by nowa doświadczona osoba w zespole nadawała mu kierunek pracy, z naciskiem na jakość dostarczanych rozwiązań,
  • Do Twoich zadań będzie należeć także współpraca z Partnerami Biznesowymi, oraz Klientami zarówno zewnętrznymi jak i wewnętrznymi.

Czego oczekujemy?

  • Minimum około 2-letniego doświadczenia w programowaniu
  • Znajomości języka Python,
  • Budowanie interfejsów API, które ujawniają logikę napisaną również w Pythonie,
  • Znajomości SQL i  AWS,
  • Znajomości metodologii Agile / Scrum,
  • Znajomości GIT,
  • Bardzo dobrego posługiwania się językiem angielskim.

Co możesz zyskać?

  • Pracę w nowoczesnej firmie, stawiającej mocny nacisk na budowanie długotrwałych zespołów profesjonalistów,
  • Wynagrodzenie na poziomie 144.000 - 240.000 zł rocznie,
  • Doświadczenie w wymagających, innowacyjnych projektach z branży transportowej.

* Please reference that you found the job on Remojobs.com

Tags: dorwij nerda python api sql aws git poland europe

12 000 - 20 000 PLN
+ VAT per month