Remote Senior Python Backend Developer
@ DorwijNerda

Posted: Sep 02
Location: Remote / Wrocław

Senior Python Backend Developer

Przejrzyste rozwiązania, wysoka jakość, sprawna komunikacja oraz pozytywna atmosfera, która napędza do działania.

Zespół doświadczonych specjalistów pragnie zaprosić do Teamu osobę, która również ceni pracę zespołową, dążenie do perfekcji oraz dla której praca nie jest jedynie obowiązkiem, ale także pasją.

Masz inne oczekiwania? Zaproponuj je, jeśli będą szły w parze z doświadczeniem i umiejętnościami przeanalizujemy Twoją propozycję.

Jakie będą Twoje zadania?

  • Opracowywanie systemów do analizy danych,
  • Dzielenie się wiedzą z innymi członkami zespołu i wyznaczanie kierunków ich dalszego rozwoju,
  • Podejmowanie decyzji technicznych dotyczących kluczowych części systemu,
  • Bieżąca współpraca z pozostałymi zespołami,
  • Korzystanie z baz danych o skali terabajtowej takich jak: Druid.io, S3, Cassandra, czy ElasticSearch,
  • Tworzenie aplikacji w podejściu mikro serwisowym,
  • Projektowanie rozproszonych aplikacji (Kubernetes, Spark, Kafka, Airflow, AWS)
  • Tworzenie kodu wysokiej jakości,
  • Proponowanie udoskonaleń systemu pod względem skuteczności oraz efektywności.

Czego oczekujemy?

  • Minimum 5-letniego doświadczenia w pracy w Pythonie,
  • Sporego doświadczenia w pracy z Linuxem,
  • Znajomości standardów i dobrych praktyk przy tworzeniu oprogramowania,
  • Umiejętności debugowania,
  • Zdolności interpersonalnych, aby umiejętnie kierować zespołem,
  • Znajomości wzorców komunikacji API (HTTP/REST/RPC),
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość Kubernetes/Docker/AWS,
  • Mile widziane również: znajomość Django, Django Rest Framework, Celery oraz doświadczenie w pracy z Druid.io, Redis, ElasticSearch, RabbitMQ, Cassandra.

Co możesz zyskać?

  • Udział w ambitnych projektach Big Data,
  • Wysoka autonomia w podejmowaniu decyzji i wdrażaniu rozwiązań,
  • Praca w zaciszu domowym  lub nowoczesnym biurze w centrum Wrocławia,
  • Prywatna opieka zdrowotna,
  • Elastyczny czas pracy,
  • System benefitów- Multikafeteria
  • Możliwości udziału w szkoleniach branżowych,
  • Stała praca nad udoskonalaniem jednego konkretnego produktu bez ciągłych zmian projektu.

nr KRAZ 19622

* Please reference that you found the job on Remojobs.com

Tags: python linux api kubernetes spark kafka airflow aws wrocław poland europe dorwij nerda

23 000 - 25 000 PLN
+ VAT per month