Remote .NET Developer
@ Dorwij Nerda

Posted: Sep 02
Location: Poland

Buduj i rozwijaj jedną z najlepszych platform Saas, która łączy sklepy internetowe, systemy ERP i wszelkie inne pakiety z europejskimi rynkami internetowymi.

Pracuj przy projektach z eBay, Amazon, Bol.com, Cdiscount, Carrefour, czy Blokker! Te nazwy to gwarancja braku nudy, ciągłego poszukiwania udoskonaleń i permanentnego nadążania za najnowszymi trendami w branży IT.

Miejsce Pracy

Możesz pracować w jednym z naszych biur: Kraków/Rzeszów/Wrocław/Poznań, bądź pozostać w trybie Home Office.

Jakie będą Twoje zadania?

  • Rozwijanie integracji z platformami internetowymi,
  • Tworzenie nowych, przyjaznych dla użytkownika i inteligentnych funkcji produktu,
  • Praca nad skalowalnym rozwiązaniem SaaS z dużymi zbiorami danych,
  • Przygotowanie dokumentacji,utrzymanie aktualnego kodu (refaktoryzacja),
  • Współpraca międzyzespołowa.

Czego oczekujemy?

  • Dobrej umiejętności programowania w C#, ASP.NET, MVC (min. 2 lata doświadczenie komercyjnego),
  • Rozległej znajomość programowania obiektowego (OOP) i wzorców projektowych,
  • Dobrej znajomości typów kolekcji i LINQ,
  • Doświadczenia z usługami internetowymi (REST, SOAP),
  • Doświadczenia w pracy z platformami SaaS,
  • Praktycznej wiedzy związanej z bazami danych MSSQL, SQL Server i innymi bazami danych (Redis, ElasticSearch),
  • Znajomości frameworków JavaScript Angular/Vue/React,
  • Doświadczenia z frameworkami DI (SimpleInjector, StructureMap, .NET core DI)
  • Doświadczenia w tworzeniu stron internetowych, baz danych i API,
  • Wysokiej motywacji i umiejętności samodzielnej pracy,
  • Znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację,
  • Mile widziane jest wcześniejsze doświadczenie w e-commerce i integracjach systemów oraz  w pracy z CI/CD.

Co możesz zyskać?

  • Bycie częścią wspaniałego zespołu wykwalifikowanych, doświadczonych i pełnych pasji programistów, w których liczy się Twoja opinia,
  • Wynagrodzenie na poziomie 120.000 - 192.000zł rocznie,
  • Pakiet szkoleniowy (konferencje i szkolenia branżowe + lekcje językowe),
  • Pracę w środowisku ceniącym równowagę między życiem zawodowym a prywatnym - możliwe są elastyczne godziny pracy i praca zdalna,
  • Multisport i prywatna opieka medyczna,
  • Przyjazna atmosfera międzyludzka przy min. wspólnych piątkowych pizzach, piłkarzykach, czy imprezach integracyjnych.

  nr KRAZ 19622

* Please reference that you found the job on Remojobs.com

Tags: .net asp.net c# rest rest api mssql sql sql server redis elasticsearch js javascript angular vue.js react react.js poland europe dorwij nerda

10 000 - 16 000 PLN
+ VAT per month