Remote Senior Magento Backend Developer
@ Dorwij Nerda

Posted: Dec 14
Location: Anywhere

Misją naszego klienta jest dostarczanie najlepszych talentów technologicznych idealnie dopasowanych do technologii, branży i kultury firmy, które bezproblemowo zintegrują się z każdym projektem.

Jeśli lubisz pracować w modelu Agile, wyznajesz zasadę rozwoju siebie jako jednostki oraz siebie jako członka zespołu,

to zdecydowanie odnajdziesz się w naszej dynamicznej ale niosącej olbrzymi bagaż doświadczeń kulturze pracy!

Nasze zespoły to sieć profesjonalistów technologicznych, którzy cenią elastyczność pracy i rozwój zawodowy.

Jakie będą Twoje zadania?

  • Testowanie i monitorowanie aplikacji w celu zapewnienia jej użyteczności, niezawodności i solidności,
  • Iteracyjne poprawianie wydajności pracy,  jakości aplikacji oraz coraz lepszej organizacji i automatyzacji,
  • Mentorowanie, prowadzenie i dzielenie się wiedzą wraz ze swoimi kolegami z pracy.

Czego oczekujemy?

  • 4-ro letniego doświadczenia w tworzeniu stron internetowych,
  • Solidnego doświadczenia w pracy z Magento (najlepiej v1),
  • Doświadczenia w pracy z AWS Lambda and Serverless Architecture,
  • Umiejętności pracy z technologiami takimi jak Python, PHP (Laravel, Zend, Symphony) i Java (Spring Framework),
  • Znajomości technologii serwisów webowych: REST/Soap API,
  • Dobrego rozumienia algorytmów i struktur danych oraz tworzeniu danych, dla relacyjnych baz jak i NoSQL
  • Nice to have: znajomość AWS, Autoscalling, Lambda, Jenkins; Varnish i VCL; Docker; MySQL, MongoDB, Redis; Solar, Elastic Search, Algolia; RabbitMQ, SQS, Kafka, Kinesis; XDebug; Jira, Asana, Target Process; Unix.

Co możesz zyskać?

  • Wysoką elastyczność pracy z projektami która sam wybierasz,
  • Bardzo seniorskie zespoły, dzięki czemu Twoja praca będzie sprawna i efektywna,
  • Sieć profesjonalistów umiejących i chętnie dzielących się wiedzą,
  • Prace w twoim własnym, prywatnym biurze,
  • Wynagrodzenie na poziomie 300.000-340.000 zł rocznie

KRAZ 19622

* Please reference that you found the job on Remojobs.com

Tags: dorwij nerda magento aws aws lambda python php laravel zend symphony java spring spring framework rest api git poland europe

120 - 170 PLN
+ VAT per hour