Remote Ruby on Rails Developer
@ KS Service

Posted: Feb 21
Location: Gorzów Wielkopolski / zdalnie

Korzyści:

  • Dołącz do nas i sam zdecyduj, co Ci się bardziej opłaca!
  • Wybierz formę zatrudnienia - umowa o pracę lub kontrakt.
  • Damy Ci możliwość pracy w systemie zdalnym - sam zdecyduj gdzie i kiedy pracujesz.
  • Docenimy Twoje zaangażowanie oferując Ci wysokie wynagrodzenie sięgające nawet 17 750 zł netto, a także atrakcyjny pakiet benefitów.
  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem? Zaoferujemy Ci jeszcze wyższe wynagrodzenie, sięgajace nawet 19 680 zł netto.

Zadania:

Do Twoich głównych obowiązków będzie należało tworzenie oraz rozwijanie oprogramowania w oparciu o technologię Ruby on Rails.

Oczekiwania:

Jeśli posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku i znasz język angielski na poziomie B2 - jesteś dla nas idealnym Kandydatem!

Nie zwlekaj i aplikuj już teraz.

* Please reference that you found the job on Remojobs.com

Tags: ruby ruby on rails ks service praca zdalna gorzów wielkopolski poland europe developer

11 500 - 17 750 PLN
+ VAT per month