Remote Full-Stack PHP Developer
@ Akquinet Polska

Posted: Mar 06
Location: Poznań / Zdalnie

Dołącz do jednego z naszych zespołów, który zajmuje się m.in. rozwojem autorskiej platformy rekrutacyjnej.

Zadania, w których będziesz brał udział:

  • projektowanie, programowanie, monitorowanie rozwiązań krytycznych dla funkcjonowania i rozwoju platformy,
  • współpraca z administratorami przy wdrożeniu i utrzymaniu platformy,
  • udział w dodatkowych projektach, które realizujemy.

Jeśli jesteś osobą, która może pochwalić się:

  • dobrą znajomością: AngularJS, PHP7 (MySQL, Yii2, OOB),
  • znajomością: HTML5, SASS, CSS3, PostgreSQL, GIT,
  • doświadczeniem minimum rok,
  • umiejętnością analitycznego podchodzenia do problemów,
  • dużą samodzielnością w wykonywaniu zadań,
  • znasz język angielski

To nasza propozycja dla Ciebie:

  • zatrudnienie w oparciu o wybraną przez Ciebie formę zatrudnienia: B2B lub umowa o pracę,
  • wynagrodzenie: 5000-8000 PLN (B2B lub ekwiwalent na UoP),
  • elastyczne godziny pracy w biurze w Poznaniu (lub możliwość 100% pracy zdalnej),
  • benefity (m.in: opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie)

* Please reference that you found the job on Remojobs.com

Tags: php full stack developer poland europe angularjs angular mysql yii2 oob html html5 sass css css3 postgresql git github akquinet poznań

5 000 - 8 000 PLN
+ VAT per month