Remote Lead Fullstack Developer
@ Dorwij Nerda

Posted: Jan 21
Location: Anywhere

Lead Fullstack Developer

Jesteś urodzonym przywódcą?

Programowanie jest dla Ciebie pasją i pragniesz nieustannie się rozwijać?

Ta oferta może być właśnie dla Ciebie.

Dołącz do zespołu opracowującego ekosystemy finansowe(blockchain), z których korzystają setki tysięcy użytkowników na całym globie!

Miejsce Pracy

Firma pochodzenia amerykańskiego.

Praca w pełni zdalna.

Jakie będą Twoje zadania?

  • Dogłębna integracja w zakresie niewielkiej liczby projektów(Cardano, Solana),
  • Wsparcie natywne dla protokołów interoperacyjności(Milkomeda),
  • Ścisła współpraca z zespołem np. pod względem pomysłów w zakresie UI/UX designu,
  • Tworzenie rozszerzeń do przeglądarek.

Czego oczekujemy?

  • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego w tworzeniu oprogramowania,
  • Solidnego doświadczenia w tworzeniu API,
  • Solidnego doświadczenia z Typescript i Javascript (ES6),
  • Co najmniej 2-letniego doświadczenia z React lub Redux,
  • Praktycznej znajomości CSS,
  • Umiejętności tworzenia testów dla własnego kodu,
  • Podstawowej znajomości Linuxa,
  • Doświadczenia z aplikacjami opartymi o  CLI,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego(poziom C1)
  • Mile widziane: doświadczenie w tworzeniu rozszerzeń do przeglądarek, podstawowa wiedza o kryptografii, znajomość technologii Blockchain (np. Solana, Cardano lub Ethereum).

Co możesz zyskać?

  • Wygodę pracy zdalnej w domowym zaciszu,
  • Dogodne środowisko rozwoju w jednej z najszybciej rozwijających się branż,
  • Możliwość współtworzenia innowacyjnych rozwiązań, z których korzystają tysiące użytkowników.

nr KRAZ 19622

* Please reference that you found the job on Remojobs.com

Tags: dorwij nerda frontend typescript javascript js react redux css blockchain api solana cardano ethereum poland europe usa

6 000 - 85 000 USD
+ VAT per month