Remote Web Developer
@ Dorwij Nerda

Posted: Dec 27
Location: Poland / Remote

American dream? Czemu nie! Naszym klientem jest amerykański startup rozwijający Blockchain, który poszukuje do zespołu Web Developera nastawionego na dynamiczny rozwój!

Jeśli masz spore doświadczenie w tworzeniu stron internetowych oraz aplikacji webowych, a także cenisz otwartą i swobodną komunikację poprzez wymianę doświadczeń to jesteś idealnym kandydatem!

Dzięki tej współpracy nie tylko podszkolisz warsztat swoich umiejętności technicznych i językowych, ale dodatkowo zdobędziesz niezbędna wiedzę branżową do poruszania się w świecie kryptowalut.

Jakie będą Twoje zadania?

  • Pisanie skutecznego i przystępnego do testowania kodu poprzez używanie najlepszego software,
  • Stworzenie interfejsu dla użytkownika korzystając z HTML i CSS,
  • Integracja danych z różnych serwisów back-endowych jak i z baz danych,
  • Gromadzenie i udoskonalanie specyfikacji i wymagań w oparciu o potrzeby techniczne,
  • Tworzenie i utrzymywanie stałej dokumentacji technicznej,
  • Bycie odpowiedzialnym za utrzymywanie, ulepszanie i skalowanie naszej strony internetowej,
  • Śledzenie trendów i ich wdrażanie, aby stale ulepszać naszą technologię,
  • Kooperacja z Web Designerami, by wizualna część strony internetowej pasowała do siebie.

Czego oczekujemy?

  • Udokumentowanego ok.3-letniego doświadczenia w pracy jako Web Developer,
  • Bardzo dobrej umiejętności programowania i dogłębnej wiedzy o najnowszych wersjach HTML i CSS,
  • Znajomości przynajmniej jednego z tych języków: JavaScript, TypeScript lub Rust,
  • Dobrego zrozumienia działania aplikacji webowych, w tym zabezpieczeń, zarządzania czasu sesji jak i wykorzystywania najlepszych praktyk w ich tworzeniu,
  • Wiedzy w zakresie relatywnych baz danych, programowania obiektowego i tworzeniu aplikacji webowych,
  • Styczności z diagnostyką sieci i narzędziami do analizy sieci.
  • Podstawowej wiedzy o optymalizacji Search Engine,
  • Umiejętnej diagnozy problemów i kreatywnej umiejętności rozwiązywania problemów,
  • Umiejętności pracy i rozwoju w dynamicznym środowisku pracy; szybkiego uczenia się i opanowywania nowych technologii i technik internetowych,
  • Studiów wyższych z nauk technicznych,
  • Znajomości języka angielskiego na min. B2.

Co możesz zyskać?

  • Wygodę pracy zdalnej w domowym zaciszu,
  • Wynagrodzenie w $ w zakresie 50.000-65.000$ rocznie,
  • Dogodne środowisko rozwoju w jednej z najszybciej rozwijających się branż,
  • Możliwość współtworzenia innowacyjnych rozwiązań, z których korzystają tysiące użytkowników.

nr KRAZ 19622

* Please reference that you found the job on Remojobs.com

Tags: dorwij nerda web developer js javascript html css typescript rust poland europe

4 200 - 5 420 USD
+ VAT per month