Remote Oracle DBA Administrator
@ IT LeasingTeam

Posted: Feb 18
Location: Warszawa / zdalnie

Zakres obowiązków

  • Współpraca z jednym z największych banków w Polsce, w departamencie odpowiedzialnym m.in. za współpracę z zagranicznymi partnerami i filiami banku.
  • Na początku praca nad projektem związanym z migracją baz danych dla zagranicznego partnera banku (ponad 20 baz).
  • Praca w 4-5 osobowym zespole.
  • Stack: RedHat Linux (wersja 7), Oracle (11g, 12c), Oracle Data Guard, Oracle RAC.
  • Pełnienie funkcji eksperckiej w zakresie migracji baz danych - nadzorowanie i ew. koordynowanie działań, konsultacja zespołu, przewidywanie zagrożeń.
  • Kontaktowanie się klientem w języku angielskim.

Oczekiwania

  • Co najmniej kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Bardzo dobra znajomość technologii wymienionych w stacku.
  • Doświadczenie w zakresie migracji baz danych.
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodny kontakt z klientem (co najmniej B2).
  • Komunikatywność, chęć do ewentualnego objęcia funkcji koordynatora działań.
  • Mile widziana znajomość technologii, które mogą pojawić się w przyszłych projektach, np.: Cassandra, Java/Python, Oracle 18c, 19c, Puppet, Ansible, Tomcat, JBoss, Nginx.
  • Szybka dostępność - możliwość startu ASAP, w październiku lub najpóźniej listopadzie.

Oferta

  • Współpraca na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B (możliwość wyboru).
  • Wynagrodzenie: do 15 000 PLN brutto przy umowie o pracę, 70-90 PLN netto/godz. + VAT przy B2B.
  • Sprawny proces rekrutacyjny - jedno techniczne w siedzibie klienta lub Skype.
  • Dogodne warunki pracy - w pełni zdalnie (ze sporadycznymi wizytami w Katowicach) lub praca stacjonarna w biurze w Katowicach (Wełnowiec) lub Warszawie (Powiśle) - także ze sporadycznymi wyjazdami do Katowic.
  • Możliwość skorzystania z benefitów - m.in. prywatna opieka medyczna, karty sportowe.

* Please reference that you found the job on Remojobs.com

Tags: oracle devops cassandra java python puppet ansible tomcat jboss nginx warsaw warszawa poland europe

70 - 90 PLN
+ VAT per hour