Remote Inżynier DevOps
@ Vlog

Posted: Nov 19
Location: Anywhere, remote

Zadania:

  • Przygotowanie środowiska programistycznego, automatyzacja powtarzanych czynności i skracanie cyklu wytwarzania oprogramowania
  • Monitorowanie i ulepszanie wydajności
  • Praca z narzędziami: Jenkins (DSL, job, pipelines), Ansible, Puppet, GIT, Bash, Python/Ruby, JBOSS, Tomcat, Apache Web Server, Vagrant, VMware

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w obszarze DevOps z wykorzystaniem narzędzi takich jak Jenkins, Ansible
  • Praktyczna znajomość Javy lub Pythona
  • oświadczenie w pracy z RHEL lub podobnym
  • Doświadczenie w pracy z Apache Web Server
  • Podstawowe umiejętności w zakresie konfiguracji i administracji serwerami aplikacyjnymi jBoss lub Tomcat
  • Bardzo dobra znajomość angielskiego

Oferujemy:

  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Praca 100% zdalna

* Please reference that you found the job on Remojobs.com

Tags: vlogit python ruby ruby on rails postgresql redis devops aws vlog docker git kubernetes amazon web services poland europe jenkins ansible puppet bash jboss tomcat vagrant vmware java rhel apache

1 000 - 1 250 PLN
+ VAT per day