Inżynier DevOps

Posted:
Nov 19
Company:
Vlog
Location requirement:
Anywhere, remote

Zadania:

  • Przygotowanie środowiska programistycznego, automatyzacja powtarzanych czynności i skracanie cyklu wytwarzania oprogramowania
  • Monitorowanie i ulepszanie wydajności
  • Praca z narzędziami: Jenkins (DSL, job, pipelines), Ansible, Puppet, GIT, Bash, Python/Ruby, JBOSS, Tomcat, Apache Web Server, Vagrant, VMware

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w obszarze DevOps z wykorzystaniem narzędzi takich jak Jenkins, Ansible
  • Praktyczna znajomość Javy lub Pythona
  • oświadczenie w pracy z RHEL lub podobnym
  • Doświadczenie w pracy z Apache Web Server
  • Podstawowe umiejętności w zakresie konfiguracji i administracji serwerami aplikacyjnymi jBoss lub Tomcat
  • Bardzo dobra znajomość angielskiego

Oferujemy:

  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Praca 100% zdalna

* Please reference that you found the job on Remojobs.com

Tags: vlogit python ruby ruby on rails postgresql redis devops aws vlog docker git kubernetes amazon web services poland europe jenkins ansible puppet bash jboss tomcat vagrant vmware java rhel apache
Vlog

1 000 - 1 250 PLN
+ VAT per day