Remote Project / Account Manager
@ Frogriot

Posted: Apr 30
Location: Poland, remote

Nie szukamy kogoś na chwilę, chcemy kogoś kto pokocha nas tak jak my kochamy digital - na zabój. Osoba zatrudniona na stanowisku Project / Account Manager odpowiedzialna będzie za bieżącą obsługę klientów, nadzór nad przebiegiem i realizacją projektów.

Obowiązki

  • Planowanie, wdrażanie i obsługa bieżąca powierzonych projektów
  • Koordynacja współpracy z Klientem (w tym przygotowanie wycen, umów i ich negocjacja)
  • Koordynacja prac dedykowanego zespołu zadaniowego

Co oferujemy

  • elastyczny czas pracy
  • ciekawą pracę nad projektami dla startupów oraz uznanych i wschodzących marek
  • luźną atmosferę sprzyjającą rozwojowi i postępom
  • pracę z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi webowych (Slack, Jira, Bitbucket, BrowserStack, UxPin itd.)

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (wymagany min. rok pracy w agencji reklamowej, interaktywnej lub firmie IT)
  • doświadczenie w bezpośredniej pracy z klientem
  • znajomość rynku internetowego (firm, produktów, modeli biznesowych, technologii itd.)
  • wiedza z zakresu marketingu internetowego
  • wiedza na temat metodologii prowadzenia projektów, harmonogramowania i budżetowania
  • umiejętności prezentacyjne
  • samodzielność, otwartość i komunikatywność

* Please reference that you found the job on Remojobs.com

Tags: project manager pm account manager sales negotiation marketing frogriot

5 000 - 9 000 PLN
+ VAT per month