Remote DevOps Engineer
@ 7N

Posted: Feb 18
Location: Poland, anywhere

7N to agent doświadczonych specjalistów IT. Jesteśmy firmą z duńskimi korzeniami o zasięgu globalnym. W ciągu 30 lat działalności dowiedliśmy, że jawny i przejrzysty model finansowy, współpraca wyłącznie z ekspertami w swoich dziedzinach oraz bardzo dobra opieka nad nimi są najlepszym modelem konsultingu IT. Promujemy kompetencje naszych konsultanów u klientów, oferując możliwość uczestniczenia w różnych projektach, dołączając do tego długoterminowość współpracy i zawodową stabilność.

O projekcie

Poszukujemy Inżyniera DevOps w ramach długofalowej współpracy z software hous’em z branży farmaceutycznej. Firma klienta wyróżnia się na rynku wysokimi standardami narzędziowymi i developerskimi oraz nowoczesną, zwinną organizacją pracy projektowej. Konsultanci 7N uczestniczą w rozwoju licznych aplikacji i serwisów wewnętrznych wspierających biznes, operacje i produkcję.

Zakres obowiązków

  • Tworzenie skryptów/narzędzi do procesów Continuous Integration/Continuous Deployments na etapie rozwoju, testów i produkcji
  • Projektowanie i opracowywanie szablonów / narzędzi do automatyzacji w zakresie zarządzania infrastrukturą, konfiguracją i zmian
  • Identyfikacja i implementacja procesów w celu poprawy jakości
  • Opracowywanie projektów i wdrożenia infrastruktury chmurowej (AWS) oraz kierowanie procesem od wdrożenia do operacji
  • Samodzielna realizacja projektów rozwojowych

Oczekiwania

  • Min. 4 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi do zarządzania konfiguracją (preferowany Ansible)
  • Doświadczenie w budowaniu i wdrażaniu aplikacji na AWS
  • Doświadczenie w uruchamianiu aplikacji w kontenerach Docker oraz znajomość Kubernetes
  • Znajomość zagadnień Continuous Integration (Maven/Gradle, Jenkins/Bamboo, GIT/Stash)
  • Bardzo dobra znajomość języków: Perl/Python/Bash
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

Naszym Konsultantom oferujemy

  • Jawność finansową: wynagrodzenie w wysokości 12 600 - 17 136 PLN + VAT (75 - 102 PLN/h + VAT) przy współpracy podwykonawczej, w zależności od poziomu doświadczenia.
  • Przejrzysty model (75/25) rozliczeń. Nasi Konsultanci otrzymują 75% stawki, którą 7N otrzymuje za ich pracę od Klienta - ww. stawki są docelowymi, które otrzyma konsultant.
  • Swobodę we współpracy. Nie mamy w swoich umowach wielu ze spotykanych w branży IT zapisów ograniczających działalność zawodową (np. zapisy lojalnościowe itp.).
  • Wsparcie w rozwoju zawodowym. Dofinansowujemy szkolenia, certyfikaty techniczne, udział w konferencjach oraz naukę języków obcych.
  • Dofinansowanie opieki zdrowotnej i karty Benefit Multisport niezależnie od formy współpracy.
  • Współpracę z faktycznymi ekspertami (średni staż zawodowy Konsultanta 7N: 10 lat).
  • Całościowe wsparcie na projekcie osobistego opiekuna-agenta. Priorytetowe traktowanie ciągłości projektowej.
  • Liczne (ok. 10-12 w roku) i stojące na wysokim poziomie eventy firmowe (przykład: 7N Kick Off 2018: https://youtu.be/0YoTCeVsB3E).

* Please reference that you found the job on Remojobs.com

Tags: 7n devops docker kubernetes maven jenkins git perl python bash poland europe

12 600 - 17 136 PLN
+ VAT per month