Remote Frontend Developer
@ Dorwij Nerda

Posted: Sep 02
Location: Wrocław / Remote

Frontend Developer

Kiedy my często siedzimy przy wspólnym obiedzie z rodziną, oni - kierowcy zawodowy, gdzieś tam pokonują kolejne kilometry.

Kiedy my obchodzimy święta, oni - kierowcy zawodowi, wciąż są gdzieś w podróży.

A gdyby tak popracować przy produkcie łączącym komputery pokładowe transportu gabarytowego ze wszystkimi ogniwami łańcucha dostaw w celu lepszej koordynacji i planowania ich działań? A gdyby tak wspomóc ich w  usprawnieniu pracy wielu zaangażowanych w te procesy ludzi?

Do tej niosącej niesamowitą wartość dla branży transportowej drużyny, potrzebujemy samodzielnego, niezależnego, proaktywnego Frontend Developera!

Miejsce Pracy

Praca zdalna, z możliwością pracy z wrocławskiego biura.

Jakie będą Twoje zadania?

  • Projektowanie i rozwijanie nowych funkcji we współpracy z projektantem UX/UI i Product Ownerem,
  • Uczestnictwo w ustalaniu dobrych praktyk i standardów kodowania dla obszaru Frontend,
  • Optymalizacja wydajności aplikacji,
  • Badanie zadowolenia klientów przy nowych funkcjonalnościach.

Czego oczekujemy?

  • Samodzielności w pracy z JavaScript, React, Redux (min.ok. 2 lat),
  • Dobrej znajomości GIT, HTML, CSS,
  • Swobodnego poruszania się po środowisku NPM i webpack,
  • Znajomość HERE Maps / Ant Design / Styled Components / Thunks  / ESLint / TypeScript / OAuth2 / CI/CD (AWS S3, Cloudfront, Bitbucket pipelines) / Figma będzie dużym atutem,
  • Mile widziane doświadczenie w Java lub BDD/DDD.

Co możesz zyskać?

  • Satysfakcję budowy i udoskonalania produktu, na który czekała cała branża transportowa,
  • Wynagrodzenie roczne na poziomie 216.000 - 288.000 zł przy B2B,
  • Pracę w wysoko wyspecjalizowanym zespole,
  • Pracę w trybie zdalnym bądź hybrydowym,
  • Projekty, w których nie ma miejsca na nudę!

nr KRAZ 19622

* Please reference that you found the job on Remojobs.com

Tags: javascript js react react.js redux git html css npm webpack wrocław poland europe dorwij nerda

18 000 - 24 000 PLN
+ VAT per month