Remote Programista Frontend (React)
@ Vlog

Posted: Dec 01
Location: Anywhere, remote

Zadania:

  • Praca w technologiach JavaScript, ReactJs, HTML, CSS
  • Praca zdalna w międzynarodowym rozproszonym zespole w metodyce Scrum
  • Testowanie aplikacji
  • Code review
  • Technologie/narzędzia/metodyki w projekcie: Ruby, Ruby on Rails, React, Docker, Kubernetes, PostgreSQL, Redis, DynamoDB, Amazon Web Services, Scrum, Api-first design, pair programming

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość React poparta praktycznym doświadczeniem
  • Znajomość angielskiego umożliwiająca sprawną pracę w zespole międzynarodowym

Oferujemy:

  • Stabilny, długoterminowy kontrakt
  • Pracę całkowicie zdalną z elastycznymi godzinami
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Współpracę z fantastycznym zespołem oraz wzorowego przełożonego, który dostrzeże Twój potencjał
  • 26 dni płatnego urlopu oraz płatne dni chorobowe

* Please reference that you found the job on Remojobs.com

Tags: vlog react react.js ruby ruby on rails docker kubernetes postgresql redis dynamodb amazon web services aws scrum api javascript js html css poland europe code review testing vlogit git

10 000 - 14 000 PLN
+ VAT per month