Remote React Frontend Developer (F/S option)
@ Dorwij Nerda

Posted: Sep 02
Location: Poland

Cenisz nie tylko stabilne środowisko pracy, ale również elastyczność w zakresie obowiązków pozwalającą na ciągły rozwój?

Ta oferta może być właśnie dla Ciebie.

Zespół entuzjastów zwinnego podejścia pragnie powiększyć swój Team o React Frontend Developera, który będzie otwarty na nowe wyzwania oraz nieustanne poszerzanie swoich umiejętności.

Miejsce Pracy

Home office z możliwością pracy w biurze w centrum Wrocławia.

Jakie będą Twoje zadania?

  • Wdrażanie własnych pomysłów w ramach istniejących produktów,
  • Tworzenie kodu wysokiej jakości,
  • Projektowanie minimalistycznych i eleganckich frontendów,
  • Tworzenie wizualizacji danych,
  • Kontrolowanie pomyślnego przebiegu testów(jednostkowych, integracyjnych i akceptacyjnych).

Czego oczekujemy?

  • Doświadczenia w tworzeniu aplikacji React,
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość TypeScript,
  • Biegła obsługa systemu Linux (Docker mile widziany),
  • Znajomości wzorców komunikacyjnych HTTP API,
  • Mile widziana również znajomość: Python/django.

Co możesz zyskać?

  • Udział w ambitnych projektach Big Data,
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów,
  • Praca w zaciszu domowym  lub nowoczesnym biurze w centrum Wrocławia,
  • Okazję do rozwoju w kierunku Fullstacka,
  • Prywatna opieka zdrowotna,
  • Elastyczny czas pracy,
  • System benefitów- Multikafeteria
  • Możliwości udziału w szkoleniach branżowych,
  • Stała praca nad udoskonalaniem jednego konkretnego produktu bez ciągłych zmian projektu.

nr KRAZ 19622

* Please reference that you found the job on Remojobs.com

Tags: javascript js react react.js typescript linux api big data wrocław poland europe dorwij nerda

12 000 - 18 000 PLN
+ VAT per month