Remote React Developer
@ Dorwij Nerda

Posted: Dec 14
Location: Poland

Nie znosisz nudy? Doceniasz różnorodność projektów? Pasjonuje Cię tworzenie nietuzinkowych interfejsów?

Ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Dynamicznie rozwijająca się firmy branży e-commerce poszukuje zmotywowanego React Developera, któremu nie straszne żadne nowe wyzwanie.

Miejsce pracy:

Wrocław / Tryb Hybrydowy lub Zdalny

Jakie będą Twoje zadania?

  • Udoskonalenie istniejącego systemu integracji,
  • Tworzenie front-endu dla serwisu www, aplikacji i strony lądowania,
  • Adaptacja wyglądu i zachowania stron pod kątem przeglądarek www oraz urządzeń mobilnych,
  • Wdrażanie nowego UX oraz wprowadzanie ulepszeń.

Czego oczekujemy?

  • Minimum 2-letniego doświadczenia w pracy z React.js,
  • Znajomości błędów Cross-Origin Resource Sharing (CORS),
  • Znajomości silnika bazy danych MySQL,
  • Znajomości protokołu HTTP,
  • Znajomości REST API,
  • Umiejętności wykorzystywania Redisa,
  • Mile widziane: NoSQL (MongoDB) oraz podstawowa znajomość Typescript.

Co możesz zyskać?

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Roczne wynagrodzenie na poziomie 108 000 - 216 000 PLN przy B2B lub 96 000 - 180 000 PLN przy UoP
  • Pracę zdalną w domowym zaciszu lub w nowoczesnym biurze w centrum Wrocławia z wieloma udogodnieniami,
  • Wysokiej jakości sprzęt, który zapewni komfort pracy,
  • Wiele możliwości, aby rozwijać własny potencjał m.in. dzięki literaturze fachowej dopasowanej do Twoich potrzeb,
  • Pracę w pozytywnej atmosferze- zgrany zespół stawiający na otwartość i sprawną komunikację,
  • Aromatyczną kawę i dodatkowe atrakcje takie jak piłkarzyki :)

nr KRAZ 19622

* Please reference that you found the job on Remojobs.com

Tags: dorwij nerda react js javascript frontend react.js mysql api rest api sql redis nosql poland europe

9 000 - 18 000 PLN
+ VAT per month