Remote Frontend Developer (TypeScript)
@ Dorwij Nerda

Posted: Dec 14
Location: Anywhere

Frontend Developer (TypeScript)

Praca zdalna

Lubisz być o krok przed pozostałymi?
Cenisz sobie stabilizację, ale i dynamikę rozwoju?

Zatem oferta naszego klienta jest krojona na Twoją miarę!

Poszukujemy doświadczonego Frontend Developera, dla którego “Done is better than perfect”, nie jest zaproszeniem do bylejakości, a zachętą do aktywności mimo ograniczeń i nierealnych wyobrażeń.

Jakie będą Twoje zadania?

  • Współpraca z developerami w celu implementacji projektów,
  • Stworzenie odpowiedniego front-end’u dla naszych aplikacji i strony WWW,
  • Wprowadzanie ulepszeń do istniejących już interfejsów i wyglądu aplikacji.

Czego oczekujemy?

  • Minimum 2-letniego doświadczenia w tworzeniu frontendowych designów,
  • Minimum 2- letniego doświadczenia  w tworzeniu stron internetowych,
  • Minimum rocznego doświadczenia w pracy z Reactem,
  • Biegłej umiejętności pracy z TypeScriptem i JavaScriptem,
  • Biegłości w testowaniu (testy jednostkowe, integracyjne itp.),
  • Bardzo dobrej znajomość HTML i CSS,
  • Doświadczenia w pracy z Material UI lub podobnym UI frameworkiem,
  • Doświadczenia w pracy z Figma lub podobnym projektowym frameworkiem,
  • Podstawowej znajomość Linuxa,
  • Doświadczenia w pracy z aplikacjami opartymi o CLI,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • Mile widziana: podstawowa wiedza o kryptografii, oraz podstawowa wiedza na temat technologii Blockchain.

Co możesz zyskać?

  • Wygodę pracy zdalnej w domowym zaciszu,
  • Dogodne środowisko rozwoju w jednej z najszybciej rozwijających się branż,
  • Możliwość współtworzenia innowacyjnych rozwiązań, z których korzystają tysiące użytkowników.

Nr KRAZ 19622

* Please reference that you found the job on Remojobs.com

Tags: dorwij nerda typescript javascript js react figma linux material ui poland europe usa

4 000 - 6 000 USD
+ VAT per month